… ahová öntik a pénzt, eredményt nem várnak el, csak hűséget. Ahogy a magyar csapatok elhagyják a határt, meg is mutatják mennyit érnek. Mint a NERes cégek. Lőrinc miért nem épít Németországban? Mert egy rakás szar europai mércével. A kijutás elmaradt, pont úgy, mint a repülőrajt. Persze megy a magyarázkodás
