Csöbör Katalint nem olyan fából faragtak. Újra kiment az M30-ra

De, már nem ígért semmit

3 Responses

  1. Olyan harcias vokt pár hete! Asztalt csapkodott, tűztel-vassal Strabagot kiáltot, leveleket írt! Aztán most, hogy tisztult a kép kicsit és még mindig sehol a megrendelői, műszaki ellenőri felelősség kérdése, az állítólagos nyomvonalváltoztatás rejtélye akkor sem az van, hogy kiáll és annyit mond: Elnézést!!! Elba@tuk, többen, közösen! Nem baj, szinte minden posztját lelkesen lájkolja a drága családi politikus utánpótlás meg a barinői kör!

    12
  2. catalinka, ha nem olyan fából faragtak regéld már el mi volt ez a 15 éves ámokfutás? semmit nem hoztál, csak egyszer valamit talán, az is egy aksi szemétledobó, de arra sem voltál képes.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű