Olyan harcias vokt pár hete! Asztalt csapkodott, tűztel-vassal Strabagot kiáltot, leveleket írt! Aztán most, hogy tisztult a kép kicsit és még mindig sehol a megrendelői, műszaki ellenőri felelősség kérdése, az állítólagos nyomvonalváltoztatás rejtélye akkor sem az van, hogy kiáll és annyit mond: Elnézést!!! Elba@tuk, többen, közösen! Nem baj, szinte minden posztját lelkesen lájkolja a drága családi politikus utánpótlás meg a barinői kör!
catalinka, ha nem olyan fából faragtak regéld már el mi volt ez a 15 éves ámokfutás? semmit nem hoztál, csak egyszer valamit talán, az is egy aksi szemétledobó, de arra sem voltál képes.
3 Responses
Olyan harcias vokt pár hete! Asztalt csapkodott, tűztel-vassal Strabagot kiáltot, leveleket írt! Aztán most, hogy tisztult a kép kicsit és még mindig sehol a megrendelői, műszaki ellenőri felelősség kérdése, az állítólagos nyomvonalváltoztatás rejtélye akkor sem az van, hogy kiáll és annyit mond: Elnézést!!! Elba@tuk, többen, közösen! Nem baj, szinte minden posztját lelkesen lájkolja a drága családi politikus utánpótlás meg a barinői kör!
A gyerekotthon mellől az M30-ra telepítették a kocsisort?
catalinka, ha nem olyan fából faragtak regéld már el mi volt ez a 15 éves ámokfutás? semmit nem hoztál, csak egyszer valamit talán, az is egy aksi szemétledobó, de arra sem voltál képes.