
Nem könnyű a jegyzők élete Miskolcon
Tisztelt Dr. Nevelős Szabolcs Úr!
Olvasónk úgy tudja, hogy ez a belvárosi lakás az Öné.
Mit lehet erről tudni?
Tisztelettel
340 2600 871
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye

Tisztelt Dr. Nevelős Szabolcs Úr!
7 Responses
Cigányoktól vette.
Orbán Viktor „eltávolítható”, persze – de az őt támogató tömeg ettől még megmarad
Persze…A jobbágy az jobbágy marad továbbra is.
A kormány ne űrállomást építsen, hanem normális utakat!
Amit Orbánék most teljes gőzzel ordítanak, a “pénzügyi pajzs” – nem létezik. Saját kitaláció! Valószínűleg azért találták ki, mert a pajzs erőt mutat, a védőháló gyengeséget.
Ezt a nemzetközi pénzügyi világban egyébként úgy nevezik, hogy “készenléti hitel”.
Azok az országok kérik és kapják – többnyire az IMF-től, – amelyek csődben, vagy csődközelben vannak. Így járt annak idején Argentina is.
Tudvalevő, hogy az IMF-től olcsóbban sehonnan nem lehet pénzhez jutni.
Amerika, az amerikai állam ilyen kötelezettséget nem vállal. Pénzhez csak az amerikai bankokon, esetleg a Federal Reserve-n keresztül lehet jutni. Az pedig garantáltan drágább, mint az IMF-től kapható pénz. És még drágább annál az ingyen pénznél, amit kapnánk az Uniótól, ha végre teljesítené a kormány a jogállami kötelezettségeket – például belépne az Európai Ügyészségbe.
Ez amúgy egy drága beismerése annak, hogy csődben, vagy csődközelben van egy ország.
Sokat mondó, hogy senki nem beszél arról, hogy mennyiért kapjuk és – főleg – hogy mire lehet felhasználni ezt a pénzt?
Annak idején Fekete Jánost gyalázta a mostani kormányoldal azért, mert ugyanezt csinálta, hiteleket vett fel, eladósította az országot, hogy segítse Kádárt az életszínvonal fenntartásában.
A rendszerváltás után 35 évvel visszaértünk az utolsó kádári évekbe. A különbség csak annyi, hogy akkor a tömegek életszínvonalára, ma pedig a famíliának és a csókosoknak ment és megy a pénz…
xxxxxxxxxx
ism komm. törölve