Az orosz energiahordozók importján közvetítőkön keresztül kereshetnek NER-es üzletemberek. Azaz valójában a cigófamilia. Ezt a pénzforrást kell az adófizetők pénzével megmenteni.
a sátoros cigányok hitelből elmentek a Providenthez, a nyakukban a zaciból kiváltott fuksz, erre a bank lehúzta őket a világ összes pénzével, de hazafelé meg kell győzni magukat, hogy ez siker, mert a ottnhon a hordának mondani kell valamit.
Magyar Péter tegnap az egekig magasztalta Trumpot, majd Trump azt mondta, hogy Orbán Viktor nagyszerű vezető, aki sikeres lesz a közelgő választásokon.😀
– Nézd, Donald, a helyzet az, hogy szeretném továbbra is finanszírozni Vlagyimir barátom háborúját, illetve hát erősen fogja a tökömet.
– Na jó, végül is nem vagyok én kőszívű, de nem lesz olcsó. Tudod mekkora géniusz üzletember vagyok.
– Ó persze, de nem számít, a birkáim kifizetik, bármekkora összeget is mondasz!
15 Responses
ütős zene
Teljes szankciómentességet kaptunk a Török Áramlat és a Barátság vezetékekkel kapcsolatban.
Megvédtük energiaellátásunkat!💪
– Orbán Viktor-
Na.Most hogy kiröhögtük magunkat,indulhat a nap…
Összebújós-nemottalvós buli. Gyakorlatilag semmivel sincs beljebb, de készülhetett pár buzis kép.
Az orosz energiahordozók importján közvetítőkön keresztül kereshetnek NER-es üzletemberek. Azaz valójában a cigófamilia. Ezt a pénzforrást kell az adófizetők pénzével megmenteni.
Mennyibe is került ez nekünk, Safranek?
a sátoros cigányok hitelből elmentek a Providenthez, a nyakukban a zaciból kiváltott fuksz, erre a bank lehúzta őket a világ összes pénzével, de hazafelé meg kell győzni magukat, hogy ez siker, mert a ottnhon a hordának mondani kell valamit.
Orbán Viktor: Nem tiszás nyugdíjadóra, hanem 14. havi nyugdíjra van szükség. És meg is fogjuk csinálni.
Magyar Péter tegnap az egekig magasztalta Trumpot, majd Trump azt mondta, hogy Orbán Viktor nagyszerű vezető, aki sikeres lesz a közelgő választásokon.😀
Tehát Orbánnak megérte 466 milliárd közpénz elköltését, hogy egy évig megtarthassa az oroszoktól kapott jutalékát.
Idéznéd ezt az „egekig magasztalást”?
Annyira vagyunk szuverének hogy mások mondják meg honnan és mit vásárolhatunk 😀
És ez további 466mrd -jába kerül a birkanépnek.
– Nézd, Donald, a helyzet az, hogy szeretném továbbra is finanszírozni Vlagyimir barátom háborúját, illetve hát erősen fogja a tökömet.
– Na jó, végül is nem vagyok én kőszívű, de nem lesz olcsó. Tudod mekkora géniusz üzletember vagyok.
– Ó persze, de nem számít, a birkáim kifizetik, bármekkora összeget is mondasz!
-már soha nem kell adót fizetnem!
– hogy hogy ?
– kaptam részletfizetési kedvezményt 1 évre 😀
Az első és egyetlen delegáció, amit a Fehér Házból kifelé menet is szkennelve átvizsgáltak.