Értem a biómassszát, Zsolti bácsi
Eccerű! Pillangóeffektus a Gréczy által önmagáról küldözgetett fütyifotók
a NER rendszer teljes összeomlását okozhatja egészen a LER alapokig.
Itt miSKOCIA-ban a Lujza züm-züm-jei (normál aHang, 440 Hz) és egyidejüleg nehéz szempillájának rebbenése könnyen előidézhetik a Pedagőgös Direktóriumot, Lázár Csöbör, Tóth-Szántai együttes bukását, akkor aztán b@szhatjuk a látens tiszás tyúkokat.
hiszen:
„egy pillangó egyetlen szárnycsapása a Föld egyik oldalán, tornádót idézhet elő a másikon”.
A nap

11 Responses
Mondja mindezt xa álmában,miközben egyik keze lassan becsúszik a bugyijába,másikkal hevesen maszírozza emlőit.
szerintem mától már ne is húzd le a WC-t
🤝Szívből gratulálok a miniszteri biztosi kinevezéshez Hollósy András !
Lopott logó, lopott ötletek, lopott minden. Ez a tisza!
Az egész tudás elfér a vödörben!
Pofára estek Orbánék: a bíróság súlyos ítéletet hozott, ami keresztbe tesz Orbán sötét tervének
ja, ja
2010-től minden nap. 😁😂🤣😁
„Mindenki megkeresheti, ki a tiszás az utcájában vagy a falujában”
Gyanítom, hogy az, aki nem fideszes. Azokat meg mindenki ismeri.
„Gé”pont helyett „a”-hang.Ennyi.
😂🤣😁
Számtalan okból recseg ropog a fidesz rendszer egy a napvilágra került fidesz körüli botrányok, kettő migránsriogatás, háborús riogatás. Három pedig MP ről gyártott hamis mémek, négy pedig a nemzetközi közvélemény a média, bankárvilág a hatalmak valódi irányítói mind kihátráltak Orbán mögül és felsorakoztak MP mellé. Öt pedig a 20-as, 30-as, 40-es, 50 es korosztály sőt a nyugdíjasok közül is már Tiszások mindenki tehát ha elfogy a fidesz támogatottsága nem nyerhet a fidesz ha csak Putyin hirtelen „meg nem tolja a szervert és csütörtököt mondd” megint. Mert itt már minden is a Kreml-höz van bekötve. 2018-ban is mi volt? Mikor látványosan jött fel a Jobbik hirtelen „köhögött a szerver ” majd leállt. 2022-ben MZP-t teljesen kikezdték hamis vádakkal. Fidesz ha veszélybe érzi a hatalmat semmi de semmi nem drága neki egy telefon a kreml-be és már nyertek is.
Számtalan okból recseg ropog a fidesz rendszer egy a napvilágra került fidesz körüli botrányok, kettő migránsriogatás, háborús riogatás. Három pedig MP ről gyártott hamis mémek, négy pedig a nemzetközi közvélemény a média, bankárvilág a hatalmak valódi irányítói mind kihátráltak Orbán mögül és felsorakoztak MP mellé. Öt pedig a 20-as, 30-as, 40-es, 50 es korosztály sőt a nyugdíjasok közül is már Tiszások mindenki tehát ha elfogy a fidesz támogatottsága nem nyerhet a fidesz ha csak Putyin hirtelen „meg nem tolja a szervert és csütörtököt mondd” megint. Mert itt már minden is a Kreml-höz van bekötve. 2018-ban is mi volt? Mikor látványosan jött fel a Jobbik hirtelen „köhögött a szerver ” majd leállt. 2022-ben MZP-t teljesen kikezdték hamis vádakkal. Fidesz ha veszélybe érzi a hatalmat semmi de semmi nem drága neki egy telefon a kreml-be és már nyertek is.