
Gyula bácsi családja a problémát már jelezte Koncz Zsófia „családügyi” államtitkárnak, aki személyesen is ismeri O. Norbert testvérét, O. Cintiát, aki korábban a külügynél dolgozott! Államtitkár asszony jelezte, tudnak Miskolcon a lakásmaffiáról, de ő nem foglalkozik miskolci ügyekkel. Jelezték Csöbör Katalinnak is, de ő egyszerűen faképnél hagyta őket. Így az O. Norbert-féle semmirekellők szabadon tombolhatnak. Hogy megszerezzék a 151. ingatlant is.
Egy válasz
Ekkora fizetésért, hogy lehetsz ilyen hülye demagóg a hatalmi ágakhoz ?
Mi köze a fidesz pártnak ehhez?