Arra, hogy még mindig ne lehessen eldönteni, a Strabag most akkor barát vagy ellenség?! 
Az aPont Miskolc által szervezett lakossági fórumon még ellenség volt, de azon a műszaki bejáráson, amit szintén mi harcoltunk ki,Csöbör Katalin már „kiváló szakemberekként” beszélt róluk. 

Lázár János februárban még arra hivatkozott, hogy a BME által készített tanulmány azért titkos, mert a Strabag vitatja a garanciát.
Most viszont az Építési Minisztérium új videójában már garanciális javításról beszél.
Szóval akkor most mi van?
A Strabag elismerte a garanciát?
Akkor a szupertitkos tanulmányt végre megnézhetjük?
És ha már csúszás van: lesz további kedvezmény az autópálya-használóknak 2027-ben is?
Mi mindenesetre írásban fordultunk a velünk való kommunikációra kijelölt Pántya József helyettes államtitkárhoz ahol a fent említett kérdéseket tettük fel neki.
Egy dolog azonban biztos:


10 Responses
Fujzika ismét nemi életét éli!Ennyi.
Úgy érted,hogy megszxatta Katit?
a Lujzika???????????? Ez a HP ???????
még Lázárt is??????????
😂🤣😃😄😊😉😀😁😂
Akkor nincs miért aggódni nem igaz Kati?
Addig a szikár tények:
Nagy bejelentés megvolt.Itt az október.Autópálya meg sehol.
Barlangfürdő 2.0
Fél a strabag
a második nekifutástól.
a sikamlós pária? Ne viccelj már!
a Lujza? 😂🤣😁😀😁😂
Lásd a telex cikk, ha az igaz….
Ahol két „szakember” Lázár meg Csöbi találkozik, ott min csodálkozunk?
Megsemmisülnek a nagy-nagy pedagógus Lujza tudását látva.