Nem tudjuk, élnek-e még azok a bizonyos pedagógus ősök, akiknek a nevében a mi Bajuszunk – a várost vezető bagázs frakcióvezetője – kikérte magának, amennyiben igen, és ha mér bele lettek keverve a sunyi politikába, meg kellene kérdezni őket, hogy mennyire büszkék arra az utódra, aki minden elérhető forrást megcsapol tisztességes munkával szerzett jövedelem helyett.
Továbbá csodálkozom Simon Gábor képviselőn, hogy a nem csekély botrányt elintézi egy aprócska oldalvágással, és nem követeli hangosan Bajusz lemondását.
Persze tudjuk, hogy képviselőink miután egymást pocskondiázzák a miskolci tv-ben a közönségnek, utána beülnek együtt sörözni valahová, mert váltás ugyan sokszor volt már, de elszámoltatás, felelősségre vonás még sosem, mindenkinek jól jön ez a kis aprópénz, legyen bármilyen jólmenő praxisa. Lett légyen az akár ügyvédi praxis.
Jut eszembe, az ellenzékiek nem akarnak senkit képviselni? Mert nem találom az elérhetőségüket a miskolc.hu oldalon. Sőt még azt sem hallottam, hogy emiatt reklamáltak volna, holott egy kerek esztendeje lesz maholnap, hogy felveszik a „képviselői?” tiszteletdíjat.

2 Responses
Gáti szirén hangjai. Más?
Nem az a baj,hogy simon nem követeli,hanem a fideszes képviselők nem kérik ki maguknak hogy egy ekkora balf@sz a frakcióvezetőjük…