
Amikor elkezdtem nyomozni a járatseriffek költségei után, Miskolc fideszes vezetése azt hazudta, hogy a járatseriffek valójában miskolctapolcai polgárőrök, akik ingyen dolgoznak. Aztán kiderült, hogy az érintett polgárőr egyesület négy hónapra kapott 93 milliót. Ingyen, ugye? Aztán kiderült, hogy a járatseriffek valójában nem polgárőrök, hanem vagyonőrök, akik egy 500 fős falusi céghez tartoznak (a cég természetesen fideszes), s az anyagilag teljesen kivéreztetett miskolci tömegközlekedési vállalat fizeti őket, kb havi egymilliót járatseriffenként. Ennek a pénznek a seriff természetesen csak a töredékét kapja. Az üzlet az üzlet, ugye? Toca, Csöbör? Jól mondom?
2 Responses
Péter! Közérdekű adatigénylás!
Mennyivel nőtt s jegybevétel?
Mennyoivel nőtt a ténylegesen behajtott, azaz nem csak a kiszabott, de behajthatatlan bírság összege?
Kedves Parizeus! Mikor fogod fogadni Miskolc polgármesterét a bükki villádban? Enikőd mit fog felszolgálni? Közérdekű.
https://www.facebook.com/pocsjanos.jaszsag/posts/jakab-villa-k%C3%B6zp%C3%A9nzb%C5%91l/1293007012187570/
Perelted már a Jancsit? A fiad sem kért meg rá?