
Miskolci Levelező Tagozat. Hollósy nem válaszol
Olvasónk levelet kapott a kormányhivatal földhivatali főosztályától, miszerint zártkerti ingatlana nem művelt, és kérik, hogy pótolja a mulasztást.
Miskolcon a Miskolci Önkormányzati Rendészete, ebben az évben körülbelül 100 esetben tett feljelentést.
Tisztelt Hollósy Úr!
Olvasónk kérdezi. Már csak az hiányzik Miskolcon a rendhez, hogy idős embereket, akik nem mernek kijárni a telkünkre a rossz közbiztonság miatt (Lyukó, Pingyom stb.), megbüntetik olyan összegre, ami a telek ára sem fedez?
eszakhirnok.com
12 napja

4 Responses
A Fidesz szerint, aki nem dolgozik, ne is egyék. Novák Katalin nem dolgozik, mégis eszik. Havi 5,7 millióért.
Kiválasztott Katalin, ráadásul nemi gyalázást ismételtek a tor ünnep keretén belül a nevével, a legnagyobbat, amit elkövethetnek ember ellen.
Edesanyámmal a traumán. Összeomlott a digitális időpontfoglalás, leletezés stb. De persze örülünk, hogy eközben a teljes kormány a digitális polgári körök építésével foglalkozik. Digitális zebrákkal. Valódi emberek helyett. Így omlik össze az ország. Digitálisan is meg a valóságban is.
Köszönjük, hogy az egészségügyi dolgozók ilyen körülmények között is állják a sarat! Tisztelet érte!
Maradok a Nép Pártján!💪🇭🇺
Az autópálya matrica ára minden évben automatikusan nő az infláció mertékével. A családi pótlék összege miért nem nő automatikusan az infláció mértékével?