Miskolc de egész Magyarország élhetetlen, lakhatatlan lassan

Pusztuló belváros, pusztuló dísztér, pusztuló bezárt avas szálló, pusztul bezártó ITC, bezárt 20 emeletes, pusztuló pátria ház ahol lassan minden bezár kis posta, könyvesbolt, spar pátria élelmiszerbolt bezárt, bezárt strandok diósgyőri strand, tündérkert is romokban pusztulo diósgyőri vár, bezárt műv házak, bezárt koleszok, bezárt reptér, bezárt barlangfürdő Lassan egész Miskolcra ki lehet írni várostáblánál Miskolcot bezártuk. Tehetségtelen, érdektelen, kétbalkezes ügyetlen, töketlen városvezetés. Egy városvezetés nem áll ki boltok mellett, hogy ne zárják be? Itt ez a pusztulás, elhagyatottság legszomorúbb nagyon sok ismerősöm mondja szeptembertől nem csak új várost de új országot keresünk gyerekeinknek is új iskolát új országba , új munkahelyet új országba tőlünk megboldogultabb vidéken nyugatabbra, északabbra Ausztria, Csehország, Szlovákia Lengyelország felé. Miskolc de egész Magyarország élhetetlen, lakhatatlan lassan lassan boltok sincsennek már nem csak ruházat élelmiszerboltok is sorra zárnak be pátria spar, szuperett coop abc, kis abc-k stb…. Mintha szándékosan üldöznének el embereket. Szolgáltatásokat bezárják. Magyarország és Miskolc egy Ukrán típusú szegény kókleró nincstelen város lett. Közbiztonságról nem is beszélve kéregetők, koldúsok lépten nyomon, beszólogató emberkék, gyanús kétes alakok stb… Miskolc volt de jelene alig jövője pedig már nincsen sajnos. „lassan már egy egylábú pók is tökösebb lenne” mint a mindenkori városvezetés. Előző városvezetés se járatta csúcsra magát de akkor legalább még volt bolt ahol bevásárolhatott az ember a belváros felső részén is most meg sorra zár be minden. Bérleti díjakat égig emelik és csodálkoznak, hogy „bedobják a törölközőt” az üzletek?

4 Responses

  1. Ez van. Ez a fideszes valóság. Ezeket a dolgokat valahogy nem hallom a harcosok szájából üvölteni!
    Kussban vannak, vagy éppen azzal vannak elfoglalva, hogyan kenjék másra a sz@rukat.
    Ezekre szavazni?? Soha!!!!

    4
    1
    1. Mindenszarizmusban , ez csak természetes.

      ( egyébként te 35 év alatt sohasem szavaztál a fideszre, akkor meg nem mindegy?)

  2. Ezek a tünetek nem egyik napról a másikra alakulnak ki.Több éves eredménytelen, kifejezetten városromboló vezetés kellett hozzá,mint amilyen a Veres -Szopkó féle hadoválós időszakot jellemezte.A bolsilibsi házmester szellemíségű pedagojgosz saját zseb konvent pedig a háttérből végezte a rombolást.2025-re beérett a züllesztésetek,itt tartunk, ezért zavart el benneteket a brébe a nép.Ha ez az állapot 2029-re sem javul,akkor kenhetitek rá a saját szarotokat a most induló városvezetésre.De addig minden ilyen-jogos-kritika visszaszáll, rátok vonatkozik!

    1. És a Kriza korszak? 5 év alatt romlott el minden? Gyógyszerre ne igyál kannás bort!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű