Dobrev Klára tagadja Márki-Zay állítását, miszerint egy DK-s kollégája az új párja
Márki-Zay Péter Rónai Egon műsorának vendége volt. A beszélgetés elején Hódmezővásárhely polgármestere említés szinten azt latolgatta, hogy a DK-s Dobrev Klára és Gyurcsány Ferenc miért válhatott el. Szerinte a Pride-on erre meglett a válasz, egy másik férfi, Dobrev párttársa lehet a képben. Dobrev felháborodott azon, hogy Márki-Zay a magánéletében vájkál, és cáfolja az állítását.
Márki-Zay Péter az ATV és az Index közös, Konkrétan című műsorában éppen Magyar Péterről értekezett, illetve a támadhatóságról, amikor csak úgy mellékesen megemlítette a volt házastársak ügyét. „…ha ő [Magyar Péter] ott vonulna a Pride-on, mint Dobrev Klára, aki ott táncolt az új párjával, az óriási támadási felületet adna” – mondta Márki-Zay.
Erre Rónai Egon visszakérdezett, hogy „Az új párjával táncolt? Ilyen jól értesült?”.
Márki-Zay erre egy félmosollyal válaszolt: „Nem, láttam azt a videót. De én is kíváncsi voltam, hogy miért váltak el Gyurcsánnyal, de most ez úgy részben talán magyarázatot nyert. De ez abszolút lényegtelen, azt gondolom, hogy a DK nem fog bejutni a Parlamentbe se.”
A beszélgetésnek ezt a részét 05:30-tól lehet megtekinteni.
Dobrev TikTok-oldalán látható egy videó, ahol Dobrev Klára és a DK-s Rónai Sándor a Pride-on táncol, és egy pillanatra az látszik, mintha lopva össze akarnák kulcsolni a kezüket, majd Dobrev gyorsan elhúzza a kezét – Márki-Zay feltehetőleg erre utal.

4 Responses
Jaj de sajnálom, pedig mesterhármas lenne a bondorhajú ( „új műsorhoz új férfi kell)
meg a két férfi.
Itt van, la:
https://www.youtube.com/watch?v=yHTOnu0dE6g&t=62s
Végül még Ferencünkben is volt annyi becsület, hogy elhúzott a picsába, Klárikában miért nincs?
Klárikát nem zavarta, mikor volt szövetség-éhese máshol intimpistáskodott.
Megszólalt ellene? Nem.
„Amikor másfél hónapja leírtam, hogy szerintem Márki-Zay Péter xxxxxxxxx, akkor néhányan túl erősnek vélték az állítást.
Pedig ezt gondoltam róla akkor is, amikor éveken keresztül „25 meztelen ember maszk és gumi nélküli orgiájáról” fantáziált nyilvánosan, amikor miniszterelnök-jelöltként (te jó ég!) trágyával etetett gombáknak, ostobáknak, „állandóan részegeknek” nevezte az ország nem rá szavazó felét, vagy amikor Orbán Viktor nem közszereplő fiának általa feltételezett nemi identitásán csámcsogott.
Márki-Zay most újra megerősített a véleményem helyességében, amikor tegnap az Indexnek adott interjújában azon öblögetett, hogy tudomása szerint Dobrev Klára összejött a DK-s Rónai Sándorral és már egy párt alkotnak a kétgyerekes apukával és férjjel.
Mindebből természetesen egy szó sem igaz, de a fékezhetetlen agyvelejű amerikás porszívóügynök továbbra is úgy pletykál mások magánéletéről, mintha a 2022-es kampányban lennénk, és újra az lenne a küldetése, hogy lenullázza az ellenzék esélyeit.
Hétgyerekes családapaként feltűnően nagy érdeklődéssel firtatja más emberek hálószobatitkait, legyen az Orbán Gáspár, Szájer József, Dobrev Klára, vagy az általa ismerni vélt „három meleg kormánytag”.
Lehet, hogy az általa bőkezűen osztogatott „aberrált” bélyeg valójában önmagára vonatkozik, és egy megrögzött kukkolóval van dolgunk, aki legszívesebben ott leskelődne mások kulcslyukánál?”
Ha az ex dk-s, most éppen mandineres Mandula Viktor írja akkor így van..::):)