A szándékosan lerothasztott miskolci Dísz tér és szökőkútja azonnali felújítását követeljük -Abrankó Erzsébet.
Küldjél fotót
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A szándékosan lerothasztott miskolci Dísz tér és szökőkútja azonnali felújítását követeljük -Abrankó Erzsébet.
Küldjél fotót
6 Responses
El kéne takarítani azt a kommunista kreálmányt onnan, hogy néz az ki, inkábba vagy parkolót kéne kialakítani vagy parkosítani és egy kutyafuttatót örülnénk neki!!!
Hogyne, kutyaszaratót és még több lebetonozott területet a belvárosba, mivel neked kutyád és kocsid van, az kell oda! Egyébként mi benne a „kommunista” kreálmány? Akkor bontsunk le mindent ami a Kádár- rendszerben készült?
A lakótelepeket, iskolákat, óvodákat, sőt bontsuk le az Erzsébet hidat is Budapesten és minden mást, ami 1945 és 1990 között készült az országban? Téged sem az eszedért szeretnek!
Na megszólalt a szocializmus szelleme, igen sok kutyás él a lakótelepen és sok ember kocsival jár dolgozni, gondolom nagyeszú kádárelvtársnő aki életében nem dolgozott egy percet sem, a nagy-nyugdíjat meg felmarkolja, de okos vagy drága csepp szívem. Igen szolgáltató jelleg kell ide, Miskolc egy polgári város, a szocializmu hagyatékát el kell takarítani, ilyen egyszerű, mi fiatalok jelentjük az ország jövőjét ti nyugdíjasok csak a gonosz múlt vagytok………………………
Egyike a miskolci száraz szökőkutaknak.
Eredetileg a térformáló lapok nyers betonból voltak, a szobor közepén arany színű volt a gömb, és szökőkút volt. Aztán nem folyt többé belőle víz, majd egy ostoba helyi hatalmasság lekennette az egészet kályha ezüsttel. Azóta nézd ki ilyen okádékul.
Én inkább türelmi zónát tennék a helyére sok sok cigánykurvával
Az a buzi Casco neon förtelem maradhatott.A művészi produkció meg rohadjon, ahol van.