Miskolc. A szándékosan lerothasztott miskolci Dísz tér és szökőkútja azonnali…

A szándékosan lerothasztott miskolci Dísz tér és szökőkútja azonnali felújítását követeljük -Abrankó Erzsébet.

Küldjél fotót

6 Responses

  1. El kéne takarítani azt a kommunista kreálmányt onnan, hogy néz az ki, inkábba vagy parkolót kéne kialakítani vagy parkosítani és egy kutyafuttatót örülnénk neki!!!

    0
    9
    1. Hogyne, kutyaszaratót és még több lebetonozott területet a belvárosba, mivel neked kutyád és kocsid van, az kell oda! Egyébként mi benne a „kommunista” kreálmány? Akkor bontsunk le mindent ami a Kádár- rendszerben készült?
      A lakótelepeket, iskolákat, óvodákat, sőt bontsuk le az Erzsébet hidat is Budapesten és minden mást, ami 1945 és 1990 között készült az országban? Téged sem az eszedért szeretnek!

      1. Na megszólalt a szocializmus szelleme, igen sok kutyás él a lakótelepen és sok ember kocsival jár dolgozni, gondolom nagyeszú kádárelvtársnő aki életében nem dolgozott egy percet sem, a nagy-nyugdíjat meg felmarkolja, de okos vagy drága csepp szívem. Igen szolgáltató jelleg kell ide, Miskolc egy polgári város, a szocializmu hagyatékát el kell takarítani, ilyen egyszerű, mi fiatalok jelentjük az ország jövőjét ti nyugdíjasok csak a gonosz múlt vagytok………………………

        1
        4
  2. Egyike a miskolci száraz szökőkutaknak.
    Eredetileg a térformáló lapok nyers betonból voltak, a szobor közepén arany színű volt a gömb, és szökőkút volt. Aztán nem folyt többé belőle víz, majd egy ostoba helyi hatalmasság lekennette az egészet kályha ezüsttel. Azóta nézd ki ilyen okádékul.

  3. Az a buzi Casco neon förtelem maradhatott.A művészi produkció meg rohadjon, ahol van.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű