Az amerikai bombázók tegnap közvetlenül Missouriból szálltak fel

Az amerikai bombázók tegnap közvetlenül Missouriból szálltak fel – nem álltak meg a hadsereg guami bázisán

A New York Times jelentése szerint azok a B-2-es bombázók, amelyek feltehetően részt vettek az iráni támadásban, közvetlenül Missouri államból szálltak fel, és nem álltak meg az amerikai hadsereg stratégiai guami támaszpontján, ahogyan azt korábban jelentették. Szakértők szerint ez megtévesztési kísérlet lehetett a támadás előtt. Hozzáteszik: csak ezek a bombázók képesek behatolni a fordói földalatti létesítménybe.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű