
Nem nyugszanak a kedélyek Aranyosi Péter körül, aki a közelmúltbéli cigányozásai után most zsidózás miatt kerül reflektorfénybe

Hevesi Tamás Podcastjában ez év márciusában
Aranyosi Péter ezt mondta:
«Egyébként én mindig azt szoktam mondani, hogy Vida Petivel van egy közös estünk, és beszéltünk, hogy a Mikroszkóp Színpadon voltam egyszer konferanszié egy műsor erejéig, és nagyon be voltam rosálva előtte, hogy azért mégis. Mert ugye az a Mikroszkóp Színpadnak ugye volt egy akkori közönsége, ahol tulajdonképpen hát ilyen Auschwitzból szökött zsidó nénik voltak a nézőtéren. Na most azért azokat megnevettetni azért az nem kis kihívás, tudod? Azért nem kis kihívás. És nem biztos, hogy a Sándor György azt akarja, hogy meg tudta volna csinálni, de a Sas József megcsinálta.»”

3 Responses
Jó lenne egyszer igazat beszélni, mert Vona, a 89 éves szereplő Ricséről és az újraszületett VasBabylon nácijai, amelyeket Müllerék termeltek ki, hallgatnak. Varjú pedig ki tudja, él-e még.
Igény az vóna rá !
Nem eléggé .