Egyszer még kérünk magától valamit… Ezentúl Tocának is nyomni kell a fidesz propagandát

11 Responses

  1. csúnya buta ostoba. nézzük kitörli e pusztai 🙂 a cattikával közös bicaj szpinninges mester….

    3
    2
  2. Magyarországnak ez az érdeke.Lét érdeke.Nincs itt semmi látnivaló,amit Toca mond az a helyes irány.Attól függetlenül, hogy személyes meggyőződése,vagy csak a központ kívánságát teljesíti.Aki másként látja, annak vagy baj van a szellemi kapacitásával vagy a nemzet szándékos ellensége.Ez utóbbiból bőven van sajnos,fajlagaosan talán Miskolcon van belőlük a legtöbb.

    4
    13
      1. Akkor most a szellemi kapacitásoddal van baj,vagy sima nemzetáruló.Amolyan kettős állampolgár-féle hottentotta?

        1
        7
        1. ja, echte indiai 😀
          akinek egyik szülője sem magyar, csak magyarosított nevű, ellenben mindkettő kommunista

          3
          1
  3. A trianoni békeszerződés a történelmi igazságosság győzelme volt – fejtette ki George Simion, a romániai elnökválasztás második helyezettje a békediktátum évfordulóján közzétett nyilatkozatában.

    Mint ismert, a májusi választáson végül alulmaradó szélsőjobboldali elnökjelölt Orbán Viktor a tihanyi beszédében elmondott dicsérő szavaival hirdette magát a kampányban. A magyar miniszterelnök egyebek között arról beszélt, teljesen egyetért Simionnal abban, hogy a nemzetek Európájának és a keresztény Európának van itt az ideje, és Simion győzelmét megelőlegezve hangsúlyozta, hogy semmilyen elszigetelést, politikai retorziót nem támogatnak majd Romániával és annak leendő vezetőjével szemben.

    „1920. június 4-e nem egy átlagos nap volt, hanem az a pillanat, amikor az egész világ kénytelen volt elfogadni egy olyan nép igazságát, amely hittel teli szívvel harcolt, és azt mondta, hogy egy nemzet vagyunk. (…) Románia nem kért kegyelmet, nem kért szívességet. Igazságot kért. És meg is kapta, de nem azért, mert a nagyhatalmak szívességet tettek nekünk, hanem mert az igazságot nem lehetett tovább figyelmen kívül hagyni” – olvasható a politikus honlapján.

    Trianon nem Magyarország büntetése volt. Az igazság pillanata volt. Magyarország csak azt veszítette el, amit erőszakkal elfoglalt. Mi visszaszereztük, ami már a miénk volt, vérrel és akarattal

    – fogalmazott Simion a közleményében, hozzátéve, hogy a szerződés véget vetett az erdélyi románok megaláztatásának, akiktől megtagadták a nyelvüket, a hitüket és a méltóságukat.

    Orbán nyilatkozataival szemben a Romániai Magyar Demokrata Szövetség az elnökválasztás második fordulójában Nicusor Dant támogatta. Románián belül pedig a legmagasabb arányban a döntően magyarok lakta Hargita és Kovászna megyében nyert a bukaresti polgármester.

  4. A BOKIK kamara elnökének is az volt a legfontosabb, hogy ezzel a semmire nem alkalmas emberrel együttműködési megállapodást kössön.
    Már egyszerűbb nyilvántartani, Bihall még kivel nem kötött együttműködési megállapodást, ami a világon semmire sem jó, csak magát fényezi ezzel.
    Meddig még?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű