Miskolc. Egekbe emelték a fürdő belépőket?

Egekbe emelték a fürdő belépőket? Megkérdeztük. ( De általában nem szoktak válaszolni, csak hurrá anyagokat küldenek)

Állítólag négy gyógymasszőrt is lapátra tettek.  A szaunákban azt beszélik, hogy szeretnék az anti szocialista (sicc) elemeket ezzel távol tartani

Korábban

Kik hánynak fittyet a Selyemréti strandon? (Cigányok?)

Laptársunk a borsod 24 oknyomozó anyagot készített a Selyemréti strand legendás közönségéről.

Kiderült  hétköznapokon kevésbé fordulnak elő bosszantó események, ám hétvégéken valóban tapasztalható a “problémás vendégek” jelenléte.   (Cigányok?) Leginkább kánikula idején, a legnagyobb hőségben érkeznek nagy számban a rendbontók. Ilyenkor nem csak a városból, de a környező falvakból, sőt még Szlovákiából is eljönnek és kiabálnak, valamint fittyet hánynak a szabályokra. Ha viszont 28 fok alá esik a hőmérséklet, biztosak lehetünk abban, hogy nem találkozunk renitens fürdőzőkkel.

Iskolaőrök is járják a strandfürdő területét (fotó: minap.hu)

(Cigányok?)

7 Responses

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű