A nap…
| Tisztelt Szerkesztőség! Köszönjük nyílt levelünk közzétételét! Sajnos Molnár Pétert semmilyen fórumon sem lehet elérni – vagy azért mert kötött sapkában úszik a medencében vagy mert éppen biciklizni tanul a Jókai lakótelepen. Először és utoljára akkor láttuk/találkoztunk vele amikor választás előtt kocsikázott azokkal a bizonyos narancsos logós borítékokkal, azóta se híre, se hamva… 🙁 Bízunk benne, hogy hamarosan választ és segítséget kaphatunk kérdéseinkre. |

2 Responses
Pedig nem olyan nehéz megtalálni a kis gyépést, kdnp iroda előtt parkol a másik lyukra játszó kisautójával az erzsébet tér mellett.
„Friss levegőt sem engednek Orbán szobájába, ha kell, külön Pravdát nyomtatnak a főnöknek, hogy nyugodt legyen”
mi bűz lehet ott