mennyire örülhetett aki pl repülőtérre igyekezett, lásd se busz semmi más nincs Budapest felé ha nincs autód… ha vonat nincs Miskolc egy elszigetelt város a semmi végén. 1 Válasz
2 Responses
Köszönjük Lázár elvtárs, hogy mindent is tönkrebaszol, és utána még osztod az észt
mennyire örülhetett aki pl repülőtérre igyekezett, lásd se busz semmi más nincs Budapest felé ha nincs autód… ha vonat nincs Miskolc egy elszigetelt város a semmi végén.