A tiszások is szétszedték Magyar Péter pusztító himnuszát! (VIDEÓ)

Magyar Péter új dallal jelentkezett a közösségi média felületein Kell egy jobb ország! címmel. Bár sem ő, sem a számot előadó Nagy Ervin nem szerepelnek a videóklipben, az alkotás vezetője Radnai Márk, a Tisza alelnöke volt – számolt be cikkében a Telex, amely Facebook-oldalán is megosztotta a klipet.„” –

A kommentek tanúsága szerint a dal finoman szólva sem aratott osztatlan sikert,

az ellenzéki lap olvasói szabályosan szétszedték az „alkotást”. A teljesség igénye nélkül néhányat megosztunk önökkel is:

 
 
 
 
 
 
 

 

4 Responses

  1. Liberálisként, hosszú idők óta, újra magyarnak, nemzetinek érezhettem magam, miközben ezt néztem.

    6
    4
  2. Nem lett jó. Sőt, rossz lett. Giccses,unalmas. Radnai nem túl tehetséges. Nagy arc, kis pöcs.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű