Fotó. Tiszás aktivista. Archív

Magyar Péter új dallal jelentkezett a közösségi média felületein Kell egy jobb ország! címmel. Bár sem ő, sem a számot előadó Nagy Ervin nem szerepelnek a videóklipben, az alkotás vezetője Radnai Márk, a Tisza alelnöke volt – számolt be cikkében a Telex, amely Facebook-oldalán is megosztotta a klipet.„” –
A kommentek tanúsága szerint a dal finoman szólva sem aratott osztatlan sikert,
az ellenzéki lap olvasói szabályosan szétszedték az „alkotást”. A teljesség igénye nélkül néhányat megosztunk önökkel is:








4 Responses
Liberálisként, hosszú idők óta, újra magyarnak, nemzetinek érezhettem magam, miközben ezt néztem.
Ha a mandineres csicskák megírták akkor nyilván rossz…
Még egy Ágnes vérből!
Nem lett jó. Sőt, rossz lett. Giccses,unalmas. Radnai nem túl tehetséges. Nagy arc, kis pöcs.