Fidesz ???
Tudomásom szerint az előző városvezetés, Veres Pál irányításával döntött a terület totális beépítésről 2022-körül. Nemcsak a most szóbanforgó részt, hanem még a Csengey utca felöli (jelenlegi parkoló helye) felületeket is többszintes új épülettel képzelték átépíteni. Komplex engedélyezési és talán még kiviteli tervek is készültek, szinte egy gram zöld nem maradt.Főépítész úrnál láttam a terveket , véleményemet kérte. Sajnos nemcsak a beépítés volt elviselhetetlenül sűrű, de az építészeti szinvonal sem volt a helyhez méltó.

22 Responses
Tévedsz Benő…Ahogy arról is, hogy Veresék soha nem mondtak olyat hogy a város passzolja át a területet a molnár féle gittegyletnek a szakképzési centrumnak…
Nagy fasz volt a vén ózdi ganxOdapofátlankodott átadni a csengeyt, a háttérben meg aláaknázta. Tipikus ózdi cigány mentalitás.
Tényleg?Bizonyiték is lesz kiskutyus vagy csak csaholsz?
Benő a beépítésről ír és annak bizalmasságáról, de írhatott volna arról is, hogy hol van a város tüdöje, mivel lélegzik, miképpen változik meg a beépítés és a lebetonozás után a csökkent zöldfelület miatt a város hőtérképe, levegőtisztasága. Minden nagy város törekszik a belvárosába kialakítani ligetes részt, pihenőparkokat, zöldterületeket, Miskolcon meg megy a pusztítás. Senki nem mondja azt, hogy ne legyen iskola, de van annyi elhagyatott épület ahol megfelelően megteremthető a tanítás, de nem a városnak olyan zöldterületet kell beépíteni ilyen céllal, ami agyon nyomja a belvárost.
Veresről nem tudtok olyat mondani, emire azt mondanám, hogy na ezt nem hiszem.
Én is így vagyok anyáddal kapcsolatban….
Eddig is tudtuk, hogy szakadt alkesz lumpenproli vagy. Te szoktad a bokrot nyesni némi kannás borért a dagi kertjében?
Nem.Az a faterod,gáti….
Hogy jön ide Gáti te hülye? Már megint berúgtál az ózdi szponzorodnál?
Ki vinnyogta tele az internetet a csengey kert miatt?Nem debilgáti?
Lesz ott a szakképzésinél science fiction ismét ugye??? Ki is volt anno a felelőse a fűtőmű/science projektnek amiben vissza kellett tokolni a zsozseszt? (nem, nem a telekvásárlásra gondoltan:):) Na ő pont jó helyre lett átmentve!
Tocáék ma már át is adták molnáréknak…
Ingyen természetesen. Ahogy a tisztiklubbot is a molnár féle cserkészhorXxx a el krizáék alatt, hogy aztán ne kezdjenek vele semmit. ..
Belvárosi lakosként tönkretette a nyugalmunkat ennek a helynek a megnyitása. Nem lehet pihenni a folyamatosan dübörgő doboktól/zenétől. Mi belvárosi lakosok előbb itt voltunk, mint ez a mulató. Már nemcsak hétvégén hanem hétköznap sem lehet nyugalmunk. Úgy látszik a színvonalas szórakozás helyét átvette az agyatlan „ereszdelahajam”.
Hol nem tetszik tudni pihenni?
Én konkrétan a Csengey utcában lakok, és nem zavart a kert hangja.
Szintén.
Tudomásom szerint a Zeneművészeti Szakgimnáziumhoz tartozó tánctermekről van szó,illetve koncertteremről, amit a Művelődési Központ üzemeltetett volna. Az eredeti tervek szerint ez lett volna a következő ütem. De ez még Veres Pálék elött készült tervek. Mi lesz ezekkel,? Erre senki nem emlékszik?
Csak kérdezem, hogy nincs abban semmi összeférhetetlen, hogy a közgyűlésben Molnár szavaz arról, hogy megkapja e INGYEN a csengey kertet az a szakkézési centrum, aminek nem mellesleg ő a főigazgatója…? Csak kérdezem…
Nincs.A főigazgatóság egy munkakör,nem tulajdonjog.
Gulyásgergő szintű jogászi színvonal…
– A kormányhivatalnak – ha nem egy ilyen tösgyökeres pojáca vezetné – azonnal törvényességi felügyeleti eljárást kellett volna kezdeményeznie ,
– ha a hivatalnak lenne jegyzője – amit tocáéknak 5 hónap alatt nem sikerült találni (vajon miért) jeleznie kellett volna az összeférhetetlenséget,
– molnárnak meg annyi esze sem volt, hogy tartózkodjon a szavazáson, ami megmagyarázza hogy miért ő a főigazgató…:):):)
Ez ám a kultúra!
Vajon melyik falu végi „kultúrális” negyedben nevelkedhetett ez a Szopkó, hogy a Csengey kert „kultúrális” rendezvényeit siratja?
Kultúra?Miért foglalkozol ezzel Bandi?Titeket ez nem érint…