Kergette kiskorában a fater /a vénOrbán/ ha nem lőtt évente legalább egy Marco Polo argalit helikopterről. A nap

Tádzsikisztánban volt vadászni Mészáros Lőrinc
Az ország leggazdagabb embere hegyi vadászaton vett részt Közép-Ázsiában.
2 db kőszáli kecskét, 2 db Marco Polo argalit, 1 db argalit, 1 db házi jakot, 1 db vaddisznót és 1 db szikaszarvast lőtt ki.
„Csak” 8 állat életét oltotta ki a semmiért. Megérte megszülni ezt is a jó kurva anyjának..
Ne legyenek illúzióink. Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy egy reggel úgy ébredt: „vazze, tádzsikokhoz fogok menni kecskét agyonlőni
A golddiggernő beiratta lövészeti tanfolyamra, hogy ne lógjon ki az újgazdag nerencrétegből, ahogy látom.
Biztos az asztal körül kergette kiskorában a fater /a vénOrbán/ ha nem lőtt évente legalább egy Marco Polo argalit helikopterről …. amit aztán a putri végében, a pottyantós budi melletti tapasztott kunyhóban bontottak szét és dolgoztak fel. Füstölt kalbásznak leginkább …

8 Responses

  1. Pazmeg! Már a Forinton is ez szól?

    A Legenda (Tisza-Mulatós Bunyós Peti Mix) 😁😂🤣

    https://www.youtube.com/watch?v=g4Z1rdp7ccc

    1. Majka- Csurran cseppen
      Megtekintések száma : 11 millió…

      A tiéd hogy áll netzenészkém? :):):)

      1. hja,
        az összes Magyar Péter utáló megnézte jüan és rubel támogatással a BRICS országokból
        😁😂🤣

          1. Nem.
            Nem kínos.
            E nélkül is tudják a „szeretet” szó bajnok, a III. Péter helyét.

    1. Ez önvallomás akart lenni, édes kedves Látencia?

      „A pedofília kapcsán rendszeresen felmerül a női elkövetők kérdése. Hollandiában 1994 és 2005 között folyt egy vizsgálat a női szexuális bűnelkövetőkről. Eszerint a nők jellemzően egy férfi partnerrel együtt követik el a cselekmény, vagy a gyerek áldozatot arra használják, hogy a bajban lévő, nem kielégítő párkapcsolatukat „ellensúlyozzák”.

      Ezzel együtt továbbra sem tudjuk, hogy mekkora a nők között a valódi pedofilok aránya, vagy hogy nő egyáltalán lehet-e pedofil.

      A női elkövetők jellemzően fiú áldozatoknál fordulnak elő, mintegy 14–24 százalékban A lány áldozatoknál 6–14 százalékos a női elkövetők aránya.

      A jogrendszerek többsége nem tesz különbséget minősítésben az elkövető és az áldozat neme szerint,”

      1. kérhetnéd magadnak a kémiai kasztrálást, mert a másik módszer fájdalmas lehet, főleg ha egy idegesebb apuka végzi el rajtad rögtön ott az iskola mögött
        azután már nem lesz kedved emojikkal tűzdelt elmebeteg írásaidat ide hányni
        legalább fészbukon ne nyomassad mert könnyen felfedheted a kilétedet

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű