A Fém és a Kavics utcák kereszteződéséhez telepített eszközzel együtt már több mint háromszázötven kamera vigyáz Miskolcon.
Fotó. Bandi mint kamera-szakértő
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A Fém és a Kavics utcák kereszteződéséhez telepített eszközzel együtt már több mint háromszázötven kamera vigyáz Miskolcon.
Fotó. Bandi mint kamera-szakértő
Egy válasz
De hol vagyunk még az ezertől!
Nem Hubay volt az, aki ezt lázálmodta?