Azért mert megvan 2026-ra Tisza párt összes egyéni indulója még nem kell állandóan az eu-s örömódát énekelni. Tényleg a legjobb jelöltek. Kiegészítik az elnököt. https://www.facebook.com/reel/2709056325995741 2 Válasz
3 Responses
Azért mert megvan 2026-ra Tisza párt összes egyéni indulója még nem kell állandóan az eu-s örömódát énekelni.
Tényleg a legjobb jelöltek. Kiegészítik az elnököt.
https://www.facebook.com/reel/2709056325995741
x leszopniuk egy cipőért.
Meg tiszaros kommunistákkal.