Üzent a Petikék legaljasabbika: „2024. szeptember 15. 14:02 Gumicsizmában üzen Magyar Péter Orbán Viktornak: a hídon lenne a helye” 1 5 Válasz
Orbán ott van, Petya. a parancsnoki hídon. te meg; „Sikáltam hajót, rántottam az ampát. Okos urak közt játszottam a bambát. Árultam forgót, kenyeret és könyvet, újságot, verset – mikor mi volt könnyebb..” feleséget, hazát, nagyapát, gyerekeidet, apósodat, anyósodat, pártodat, szavazótáborodat… 2 Válasz
10 Responses
https://www.youtube.com/live/od44d1-a5Tw?t=8s
Üzent a Petikék legaljasabbika:
„2024. szeptember 15. 14:02
Gumicsizmában üzen Magyar Péter Orbán Viktornak: a hídon lenne a helye”
Orbán ott van, Petya.
a parancsnoki hídon.
te meg;
„Sikáltam hajót, rántottam az ampát. Okos urak közt játszottam a bambát. Árultam forgót, kenyeret és könyvet, újságot, verset – mikor mi volt könnyebb..”
feleséget, hazát, nagyapát, gyerekeidet, apósodat, anyósodat, pártodat, szavazótáborodat…
Homokzsákról homokzsákra majmolja Orbánt Pszicho Petya. Más?
még a végén ő is löködni fogja a nyelvét
csak kínai gagyi szoftver kérdése
és te is löködni fogod
bízd szakemberre a videódat.
Akkor szólni kellene a KESMA-nak, hogy ne kínai ganyi szoftvert használjanak! 🙂
jövőre megdöxik?
„Magyar Péter a mi Zelenszkíjünk. Még a présember felesége is kedveli.”
Présember?Ez már orbántól is kínos volt,nemhogy a cselédsortól…