Árad a Tisza

10 Responses

  1. Üzent a Petikék legaljasabbika:

    „2024. szeptember 15. 14:02
    Gumicsizmában üzen Magyar Péter Orbán Viktornak: a hídon lenne a helye”

    1
    5
    1. Orbán ott van, Petya.

      a parancsnoki hídon.

      te meg;
      „Sikáltam hajót, rántottam az ampát. Okos urak közt játszottam a bambát. Árultam forgót, kenyeret és könyvet, újságot, verset – mikor mi volt könnyebb..”

      feleséget, hazát, nagyapát, gyerekeidet, apósodat, anyósodat, pártodat, szavazótáborodat…

      1. csak kínai gagyi szoftver kérdése
        és te is löködni fogod
        bízd szakemberre a videódat.

        2
        1
        1. Akkor szólni kellene a KESMA-nak, hogy ne kínai ganyi szoftvert használjanak! 🙂

  2. „Magyar Péter a mi Zelenszkíjünk. Még a présember felesége is kedveli.”

    1
    5

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű