Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Hát igen, ők a magyarok, a magyar emberek felszámolói, tik sem vagytok magyarok
…romániai kivégzőkkel, szőke kiválasztottjaik mellett.
Hajrá FIDESZ!
Lesz itt legalább 1 értelmes hozzászólás is?
hawk thuah
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Hozzászólás *
Név
E-mail cím
Északhírnök
5 Responses
Hát igen, ők a magyarok, a magyar emberek felszámolói, tik sem vagytok magyarok
…romániai kivégzőkkel, szőke kiválasztottjaik mellett.
Hajrá FIDESZ!
Lesz itt legalább 1 értelmes hozzászólás is?
hawk thuah