A párizsi olimpián 2 izraeli ezüstérmet szereztek, most ritmikusan bezupáltak

Bevonult az IDF-be a párizsi olimpia két ezüstérmese

Ofir Shaham és Diana Szvercov a hadseregben szolgálják tovább hazájukat.

A párizsi olimpián Izrael ezüstérmet szerzett a ritmikus gimnasztika döntőjében.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű