| Én vagyok a dobos.Ha nem tetszik valami vén debil,továbbra is vár csenyéte…Picsogj ott a helyieknek tovább.Ez még egy város.Szevasz |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Én vagyok a dobos.Ha nem tetszik valami vén debil,továbbra is vár csenyéte…Picsogj ott a helyieknek tovább.Ez még egy város.Szevasz |
4 Responses
A miskolci repülősök repülése se tetszett nekik fogták be is szántották repteret majd oda ba..tak egy ipari csarnokot, hogy ne tudjanak repkedni repülősök. Végén Csengey kertet is fogják és beszántják majd oda tosznak egy csarnokot, hogy ne tudjon dobolni a nagy dobos. Ez a miskolci városvezetés rosszabb mint a ruszkik.
Már megint kalapáló fertelmes dobolás féle jön csengey irányából. Doboljatok csenyétén vagy szanticskán a pusztába ne itt verjétek szarjaitokat ember idegére megy ez a dobolás.
Víz alatt doboljatok a víz elnyomja a hangot és nem hallatszik ki. 😀
Intézkedek már, hogy a csengey színpad helyére egy nagy ipari csarnokot tosszanak oda így nem lesz hol verni a dobot. 😉