ha ilyenbe botlasz magyarországon, akkor biztosan él a közelben egy vérszívó fideszikusz geciszikusz. harapnak. csak óvatosan. a stábom tagjainál volt lángszóró
szőr dévid ettenboró/facebook
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Egy válasz
Ez a törvénytaposók és embergyilkosok országa, amik végtelen időt húznak a Varga hosszabbításokkal, hogy csak ők, mint világ-Monarchia elmeosztálya maradjon egyedül tűzzé támadva.