Annyiban jobb nálunk a helyzet Indiánál, hogy itt nem kell fürtökben lógni az utasoknak a vonatok külsején. A hónap

Isten ments, hogy szóljak, szerintem is teljesen logikus, hogy a szocik a felelősök azért, hogy a 14 év kétharmad és az elmúlt száz év gazdaságilag legjobb tíz éve után csak annyiban jobb nálunk a helyzet Indiánál, hogy itt nem kell fürtökben lógni az utasoknak a vonatok külsején.

2 Responses

  1. Mai tapasztalat, úton hazafelé. Transzfer 6:00. A repülő 10:15 helyett 12: 30 kor indúl Budapestre, telepített idegenvezető sehol. Budapesten nulla információ, három román rendszámú autóbusz a parkolóban. Az autóbusz vezetők közül egy beszél magyarúl, utaslistájuk nincs. Érkezés debrecenbe 18:45. A reptér és a Wizzair részéről senki, hogy legalább annyit mondana „BOCSÁNAT”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű