Öt kilométert tett meg a 34 fokos kánikulában ByeAlex

Mert aki tényleg azonosul a futók életszemléletével, azt az izzasztó hőség sem tudja megállítani. A poszt alatt voltak olyan kommentelők, akik szerint ez csak kérkedés, azonban ByeAlex úgy érzi, ezzel a kitartó futással másokat is mozgásra ösztönözhet.

Más így vélekedett: „Három hete voltunk a nagyobbik lányommal a Bikás parkban, kár hogy nem akkor szaladgáltál arra, futottunk volna veled egy kört. Hajrá Alex!

Egy válasz

  1. ÉN MEG MINDEN NAP MEGTESZEK 7-8 KILOMÉTERT A CÉGEMNÉL ( MERTHOGY DOLGOZOM ÉS NINCS IDŐM FUTNI JÁRNI ) .

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű