Hoppá. Bűncselekmény hiányában Hegedűs Andrea és Bartha György felmentve

A Miskolci Törvényszék bűncselekmény hiányában felmentette hegedűs Andrea és Bartha Györgyöt. A két miskolci politikust első fokon rágalmazás miatt ítélték el.

A bűncselekmény vizsgálata, amiben a két politikus megszólalt, még mindig húzódik a rendőrségen (Kazincbarcikán?)

3 Responses

  1. Tudjuk!
    Böszme is
    Sohasem szidják Polt Pétert ,ha találnak egy érzékenyített Bírót

    A cementgyár esetében is így volt:
    Imertetem veled a bírói ítéletet
    Az, hogy a régi cementgyárban védett növényeket égettek el elevenen
    az ugyan tényállítás, de ezen nem sértődhet meg a HCM1890
    mert a Holcimhez már semmi köze.
    Az, hogy az új cementgyárban védett növényeket fognak elégetni
    elevenen, azt meg azért nem veheti zokon a HCM1890 mert
    az csak feltételezés ; a rágalmazásnak nem alapja.

  2. Szóval nem elég tősgyökeresnek ,hogy bukta van, még a perköltséget is fizetheti…És ez akart itt polgármester lenni..::)::):)

    2
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű