Miskolc. Kirámolták a a Bajcsy Csemegét

Rendőrségi helyszínelő autó parkolt hétfőn délelőtt a miskolci Bajcsy-Zsilinszky utcán. A népszerű kisboltba, a Bajcsy Csemegébe törtek be. A nyitásra érkező tulajdonos már csak a betörés tényét tudta regisztrálni és felmérni a kárt. És persze értesíteni a rendőrséget.

Ez maradt a bolt bejárata előtt a betörés után
Fotó: MZSP

Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányságon érdeklődtünk a részletek felől, ám egyelőre sikertelenül.

A boon.hu- megtudta, hogy

hajnali 4 óra tájban történhetett a betörés, amelynek elkövetője annyira óvatlan volt, hogy nem takarta el az arcát, így a biztonsági kamera felvétele rendelkezésre áll az azonosításához.

Kiderült, hogy nagy menyiségű MVK vonaljegyet is zsákmányolt a boltból az illető.

2 Responses

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű