| Cseresznyézzen Szűcs más fideszes árulókkal; Mellár,Hadházy,Magyar, stb…nincs annyi cseresznyéje. A DK és a kriptoDK sohasem fogja befogadni. |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Cseresznyézzen Szűcs más fideszes árulókkal; Mellár,Hadházy,Magyar, stb…nincs annyi cseresznyéje. A DK és a kriptoDK sohasem fogja befogadni. |
2 Responses
jaj
260 Mila tényleg ezekre ment el???????????????? Ez most komoly