Dzsudzsival már felvertük a jurtánkat a margit-szigeten

dzsudzsival már felvertük a jurtánkat a margit-szigeten. hozzatok öklözőzsírt
péter/facebook

5 Responses

  1. Helyes!

    A Tiszavirág párt rendezvényét is fizetted a Bazár előtt

    „a rendezvény a Tisza-párté volt, ők foglalták le a teret, minden tekintetben az övék volt ott az egész környezet, és az ott lévők is, sőt, a kivetítők is, ami miatt a DK-sok lengetni akartak.

    A DK-s zászlóknak semmi keresnivalójuk nem volt ott, egy bejelentett Tiszás rendezvényen. „

  2. JÚNIUS 1 VILÁG LEGNAGYOBB BÉKEMENETE. KÉSZÜLJ EURÓPA, KÉSZÜLJ AMERIKA. MAGYARORSZÁG BÉKÉRE KEL. KITERJESZTJÜK A VILÁGRA IS A VILÁGBÉKÉT.

  3. T R U M P 2 0 2 4 H A J R Á D O N A L D ! A B É K E H Í R N Ö K E A B É K E E L N Ö K E ! !

  4. Tisza virág párt egyszeri virágzása alábbhagyva elhervadt. 😀 Amerikában „Bidé” és Magyarba Tiszavirág párt egyszeri virágzású Magyar Petyus már csak házmestereket is csak helyettesítő házmesterséget helyettesítők lehetnek csak. 😀

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű