A balesetveszélyes mutatványon sokan szörnyülködnek, és azon lamentálnak kommentben, hogyan lehetséges, hogy sem a hatóságok, sem az üzletközpont biztonsági őrei nem avatkoznak be.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A balesetveszélyes mutatványon sokan szörnyülködnek, és azon lamentálnak kommentben, hogyan lehetséges, hogy sem a hatóságok, sem az üzletközpont biztonsági őrei nem avatkoznak be.
2 Responses
minden korosztálynak kell egy tujázás
A fidesz kormányzása alatt ide jutott az ország! Ez veszélyes!!