A miskolciaknak joga van tudni, hogy kik finanszírozzák a százmilliós kampányokat. A nap

A miskolciaknak joga van tudni, hogy kik finanszírozzák a százmilliós kampányokat, hogy melyik érdek, esetleg oligarcha csoportot kellene kiszolgálnia Miskolcnak a jövőben

5 Responses

  1. 2019-ben miért nem kérdeztétek meg, hogy honnan volt Veres Pál fészbuk kampányára
    14 milliója a „Szinva… akármi alap-egyletnek . Összeadták a pedagőgösök és kihagytak egy-két egzotikus üdülést, mi?

    Ha 2019-ben Budapestre gurult dollár akkor Miskolcig is elgurult az.

    Szívesen

    1
    1
  2. járni jár a jog, csak nem jut

    „A cigányzenészek éjjel, zárás után osztoznak a pénzen, de a bőgősnek nem adnak belőle.
    – Mi van, komám, hát nekem nem jár? – kérdi.
    Mire a prímás:
    – Hát járni jár, csak nem jut.”

    Ha én Pityipalkó debil kreténnek vagyis dékás-nak a kampányára n-szer utalok a számlámról 499 999 Ft-ot akkor jogom van anonim maradni.

  3. A fidesz nevű gittegylet vajon miből költ milliárdokat kampányra, mások mocskolására?
    Csak nem közpénzből? De!!! A jó büdös k.rva anyját minden narancsos buzinak! Remélem orbán is úgy x hamarosan, mint a haverja, Ficó! Ideje már a rovarx

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű