Miskolc. Kampány van waze

11 Responses

  1. https://uploads.disquscdn.com/images/86f7c014cd09fd1161dee0360fe6bfd59cea7318719eeb1275c175544f0c5c52.jpg?w=800&h=1752

    1. Ha nem tette volna, most azért savaznád, mert miatta áll félkészen Miskolci büszkesége!

      2
      2
      1. Ha szerinted ez a gátlástalan rombolás Miskolc büszkesége, akkor már értem, hogy voltál képes ilyen fogyatékos kommentet írni.

        3
        1
        1. Félreérted. Nekem se tetszik a jelenlegi állapot, én az állagmegóváson túl nem nyúltam volna hozzá. De ha már kitalálták, hogy fel kell újítani, ráadásul valamelyik agyalágyult így álmodta meg a régi-új várat, akkor már előbb-utóbb be kellene fejezni a felújítást! Nincs rosszabb, mint egy az idők során félig lepusztult vár, amelyik félig van felújítva…

  2. garantálomjános haladéktalanul vállalja a politikai felelősséget ezért!! !!!

    8
    1
    1. Tudjuk!

      Az agresszív kismalac a játékboltban:
      – Kérek egy türelemjátékot. De kurva gyorsan ám!!!

      5
      1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű