Magyarországon az utolsó 20 évben hat halálos rallybaleset történt. Ugyanezen idő alatt a F-1- nek nem volt halálos áldozata
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Magyarországon az utolsó 20 évben hat halálos rallybaleset történt. Ugyanezen idő alatt a F-1- nek nem volt halálos áldozata
2 Responses
A népirtás legundorítóbb formája a rally
Az öngyilkosság legundorítóbb formája egy rally-n az ép észt nélkülöző, az elkerítéseket leszaró, a szervezők utasítására fittyet hányó elmebetegek megjelenése. Ha inkább felkötnék magukat, az olcsóbb, kíméletesebb és hasznosabb lenne az emberiségnek… 🙂 🙂 🙂