Magyarországon az utolsó 20 évben hat halálos rallybaleset történt. A hónap

Magyarországon az utolsó 20 évben hat halálos rallybaleset történt. Ugyanezen idő alatt a F-1- nek nem volt halálos áldozata

2 Responses

    1. Az öngyilkosság legundorítóbb formája egy rally-n az ép észt nélkülöző, az elkerítéseket leszaró, a szervezők utasítására fittyet hányó elmebetegek megjelenése. Ha inkább felkötnék magukat, az olcsóbb, kíméletesebb és hasznosabb lenne az emberiségnek… 🙂 🙂 🙂

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű