Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
bár a magyaroknak építenétek így patkány retkek, a vasgyárban is kész a toronyház.
Emeletes birkaistálló. Gratulálunk a tervezőnek,meg a főépítésznek is,aki ilyet támogat !
mindent a bevándorlókért mert a kivándorlók miatt bevándorlók kellenek
Ide mikor kerül ki a tábla,hogy polgármester Veres Pál,főépítész Szunyog Lázló?
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Hozzászólás *
Név
E-mail cím
Északhírnök
4 Responses
bár a magyaroknak építenétek így patkány retkek, a vasgyárban is kész a toronyház.
Emeletes birkaistálló. Gratulálunk a tervezőnek,meg a főépítésznek is,aki ilyet támogat !
mindent a bevándorlókért mert a kivándorlók miatt bevándorlók kellenek
Ide mikor kerül ki a tábla,hogy polgármester Veres Pál,főépítész Szunyog Lázló?