Jól választott Orbán, közéjük való ez a Sulyok! A nap

Jól választott Orbán, közéjük való ez a Sulyok!
Csak látnám már így feltárva a többi fideszes múltját!
Nagy meglepetés lenne azt hiszem!
Régi mondás, ha tükör a rossz arcodat mutatja, nem tükör a hibás!
A sok idióta most elkezdi ekézni Karsait, nem arról beszél, amit bizonyítottan a nyivánosságra hozott!

12 Responses

  1. KEDVES EU. VEZETŐK !
    NEM ÚGY KELL SEGÍTENI A MIGRÁNSOKON AHOGYAN AZT ÖNÖK TETTÉK, NEM EURÓPÁBA IDECSALOGATNI KELLETT VOLNA ŐKET ÚGY, HOGY ŐK FÉL VILÁGNYI TÁVOLSÁGBÓL HEGYEN-VÖLGYÖN, FOLYÓKON-TENGEREKEN HIDEGBEN-MELEGBEN MINDENEN ÁTVÁGVA-ÁTGÁZOLVA ÉLETEIKET KOCKÁZTATVA ELJUTHASSANAK IDÁIG, HANEM AZT A TENGERNYI MENNYISÉGŰ PÉNZT AMIT MINDIDÁIG RÁKÖLTÖTTEK A MIGRÁNSOKRA, AZT A RENGETEG MENNYISÉGŰ PÉNZT ÚGY KELLETT VOLNA OKOSAN-HATÉKONYAN A MIGRÁNSOKRA AZ OTTHONAIKBAN-HAZÁIKBAN RÁJUK KÖLTENI, HOGY AZ NEKIK IS EMBERHEZ MÉLTÓ MEGÉLHETÉST BIZTOSÍTSON, MERT ŐK IS ÉRZŐ EMBEREK ÉS NEKIK IS KIJÁR-KIJÁRNA AZ EMBERHEZ MÉLTÓ ÉLET !
    HA ÍGY TETSZENEK TENNI KEDVES EU. VEZETŐK, AKKOR MEGTETSZENEK LÁTNI EUÓPÁBAN IS MEGMARAD A BÉKE, ÉS A MIGRÁNSOK IS EMBERHEZ MÉLTÓ ÉLETET ÉLHETNEK OTTHONAIKBAN SZÜLÖVÁROSAIKBAN-ORSZÁGAIBAN A CSALÁDJUKKAL GYERMEKEIKKEL-UNOKÁIKKAL EGYÜTT, ÉS AKKOR BIZTOS HOGY NEM INDULNÁNAK EL EURÓBÁBA !

    1. Szósz: Misi Berinszki

      Őszintén nem tudom eldönteni, hogy kamu profil-e, vagy csak egy szomorú ember, akinek az egyetle életsikere, hogy vett egy BMW-t

  2. https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422657675_6912356605529457_5256376430431311849_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=783fdb&_nc_ohc=t8P-yDbHL58AX85R5ny&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfDJvRPRb0-19voDOeuDWlKKVDVzjkUCUMbqXUBnbx3qKQ&oe=65E84569

  3. Ő megmondta, a politika felett áll!
    Ehhez képest már 2001-ben ezerrel tolta fidesz szekerét Szgeden.
    Erkölcstelenül, alja módon kiszolgálta a fideszt alkotmánybíróként.
    Mit lett volna, ha tényleg a politika felett áll?
    Ekkorát hazudni a magyar emberek szemébe, na ehhez pofa kell!
    Migis mit gondolt, semmi disznóság nem derül ki róla?

  4. A direkt marketinges Sulyok! Ház ezzel is próbálkozott, csak amikor 2002-ben bukott a fidesz, ő is vele bukott!
    De csak hogy távol tarsa magát a politikától!

    3
    1
    1. Bezzeg Gyurcsányt nem kell feltárni… 😛
      Gyurcsány a KISZ-ben kezdte, ahol a Központi Bizottság titkári posztjáig emelkedett, majd jött az MSZMP, MSZP, DK és persze a bukások sorozata.
      Három feleséget fogyasztott, míg megtalálta az igazi Szemlőhegyi villáját, ahol a szellemek eltüntették a szakdolgozatait.
      Ment a 3x orosz csók, még a kutyája is megnyalta Putyint, amikor meglátogatta a villában.
      Most a legutolsó Gyurcsánynét tolja. A hatalomba. 🙂
      Nem a nagyapja, ő maga! Most épül a rózsadombi örökpanorámás szupervillája, hiszen összekuporgatta az árát.
      A régi rokonságot meg feleségestől ne firtassuk! 😛
      Nagyon szépek:
      https://kep.index.hu/1/0/2932/29320/293204/29320407_814eed6cb5b3d08bdx
      😛

        1. Ha valakinek a tagok közül összeütközése van a törvénnyel, rendőrséggel, ha valakit ki kell hozni a börtönből, Horváth elintézi.

          A doktornő (Lévai Anikó) elmondta, hogy nem számít, ha esetleg lázításért vagy valami másért letartóztatnák a vőlegényét (Orbán Viktort), mert Horváth azonnal intézkedne és a vőlegénye azonnal szabadulna. A doktornő elmondta, hogy igen könnyű a dolguk, mert a BRFK-n egyértelműen utasításba adták, hogy nem szabad ezt a szervezetet (Fidesz) bántani, csak távolból figyelni kell a ténykedésüket, figyelni kell az események folyását.
          Szomorú, de le kell írnom – hiszen az is a feladatom, hogy reális képet adjak dolgokról, még ha fájó is egy kicsit -, hogy a doktornő (Lévai Anikó) most is hangosan röhög a Nógrád megyei rendőrségen. Említettem talán, hogy a doktornő 1986. szeptember hó folyamán Szolnokon fogja tartani az esküvőjét Viktor nevű vőlegényével és ezen az esküvőn komoly beosztású és egzisztenciájú egyének is meg fognak jelenni. (Többek között a Horváth família.)

          Ennyire voltak „fenyegetettek” ezek a szegény „üldözöttek”. Ennyire kellett „küzdeniük” a kommunisták ellen. A jövő favorizált urainak kivételes helyzetében „azt csináltak, amit akartak” – az egypártrendszerben is.

      1. Nagyon szépek:
        https://kep.index.hu/1/0/2932/29320/293204/29320407_814eed6cb5b3d08bdd4c06ee0d4f4cx
        És okosak:
        https://pestisracok.hu/wp-content/uploads/2021/07/dobrev-fax
        Természetesen jók a csapattagok is:
        https://player.hu/uploads/2019/02/dn28380-1_1200-1024×683.gif
        😛

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű