| – Egyetlen orvosság van szerintem a problémára: nem szabad beengedni a migránsokat az országba. – És ezt hogyan szeretné elérni a kormány, mit tesznek ennek érdekében? – Például a közelmúltban szabadon engedtünk 1600 embercsempészt! – Fantasztikus, a magyar gógyi! Köszönöm az interjút mini szterelnö kúr! -Röff! . – Ezen kívül behozunk 250-500.000 migránst, így a többiek nem férnek el! |
