Miskolctapolca megújulása még várat magára, de a Diósgyőri vár már felépült

Meglepő dolgokat tapasztal az, aki Miskolc kedvelt idegenforgalmi területére téved.

boon.hu

2 Responses

  1. A szerző a fingot esztergálja. A giccses nagy sok semmi izét se ér addig, amíg a park kétharmada förtelmes állapotban úgy marad, s amit összegányoltak, az is Tapolca-idegen, méltatlan, primitív, beton és vas, műanyag szörnyszülötte. Holott itt fák, virágok, víz, napfény, állatok, madarak, játszótér, családok, gyerekek, sétáló, kulturáltan szórakozó, fogyasztó emberek világát kellene megteremteni. Van egy rossz hírem. Illetve kérdezem: és ez megint 30 évig így marad?

  2. Pontosabban a Diósgyőri Vár már leépült. Elpusztította a sámán pszichopátiája

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű