Inkább Lidl, vagy Aldi épülne, mert az ósan már egy trágyadomb, annyi cigó jár oda, úgy legalább meghígulna kicsit a légkör 3 Válasz
ez legalább meg fog épülni, nem úgy mint a park meg a nagy dajka átkötés, ami nem, hogy haladna, visszafelé építik. Válasz
REMÉLEM, NONSTOP LESZ , A FELSŐZSOLCAI MEG CSAK ESTE 22 ÓRÁIG LESZ NYITVA , MERT AZ MEG A LAKÓKAT ZAVARJA ( ORDÍTOZÁS; ZENE; AJTÓCSAPKODÁS; GUMIPÖRGETÉS; SZEMETELÉS; HÁNYÁS; SZARÁS-HUGYOZÁS;STB ) Válasz
7 Responses
rohadjon meg
Micsoda hír!
Ezt feltétlen posztolni kellett.?
No.
MELYIK NER-TÁRS AZ ÜZEMELTETŐ ?
Inkább Lidl, vagy Aldi épülne, mert az ósan már egy trágyadomb, annyi cigó jár oda, úgy legalább meghígulna kicsit a légkör
ez legalább meg fog épülni, nem úgy mint a park meg a nagy dajka átkötés, ami nem, hogy haladna, visszafelé építik.
REMÉLEM, NONSTOP LESZ , A FELSŐZSOLCAI MEG CSAK ESTE 22 ÓRÁIG LESZ NYITVA , MERT AZ MEG A LAKÓKAT ZAVARJA ( ORDÍTOZÁS; ZENE; AJTÓCSAPKODÁS; GUMIPÖRGETÉS; SZEMETELÉS; HÁNYÁS; SZARÁS-HUGYOZÁS;STB )
Még ráadásul qurva drága is..