Miskolc. Dohánybolt épül az Auchan kertjében. Küldjél

Miskolc. Dohánybolt épül.

7 Responses

  1. Inkább Lidl, vagy Aldi épülne, mert az ósan már egy trágyadomb, annyi cigó jár oda, úgy legalább meghígulna kicsit a légkör

  2. ez legalább meg fog épülni, nem úgy mint a park meg a nagy dajka átkötés, ami nem, hogy haladna, visszafelé építik.

  3. REMÉLEM, NONSTOP LESZ , A FELSŐZSOLCAI MEG CSAK ESTE 22 ÓRÁIG LESZ NYITVA , MERT AZ MEG A LAKÓKAT ZAVARJA ( ORDÍTOZÁS; ZENE; AJTÓCSAPKODÁS; GUMIPÖRGETÉS; SZEMETELÉS; HÁNYÁS; SZARÁS-HUGYOZÁS;STB )

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű