Na végre megtaláltalak Döglött Kutya! Csak egy mikroszkóp kellett hozzá:
https://i.ebayimg.com/images/g/yUEAAOSwbsBXpQUv/s-l1600.jpgx
Persze a szagod már előre jelezte a helyed… 🙂
„NEHOGY MÁR ÜZEMEKRE, GYÁRAKRA , MUNKAHELYEKRE ADJON PÉNZT AZ UNIÓ”
El vagy te tévedve, ha azt hiszed, hogy az EU döntöi el, hogy mire lehet fordítani a támogatását! Ezt a pénz az EU a mindenkori magyar kormánynak adja oda (egy összegben refinanszírozva), és a magyar kormány dönt arról, hogy mire fordítja. Vagyis például a lombkorona nélküli lombkoronasétány támogatásáról sem az EU, hanem a magyar kormány (ill. annak megbízottai) döntöttek. Szóval a Fideszen kérd számon, hogy miért nem üzemekre, gyárakra, munkahelyekre költi azt a pénzt, amit az EU ad, és miért inkább 40 centis kilátókat meg használhatatlan bicikliparkokat épít ebből.
9 Responses
amit utólag fizetnek
vagy
amit utólag NEM fizetnek
NEHOGY MÁR ÜZEMEKRE, GYÁRAKRA , MUNKAHELYEKRE ADJON PÉNZT AZ UNIÓ
Akkor minek capcaráztak el mindent a piacainkkal együtt?
Majd hülyék lennének
Tessék megenni a vegyi élelmiszerüket!
Ugat már a helyi fideszlúzer! 🙂 🙂
Na végre megtaláltalak Döglött Kutya! Csak egy mikroszkóp kellett hozzá:
https://i.ebayimg.com/images/g/yUEAAOSwbsBXpQUv/s-l1600.jpgx
Persze a szagod már előre jelezte a helyed… 🙂
„NEHOGY MÁR ÜZEMEKRE, GYÁRAKRA , MUNKAHELYEKRE ADJON PÉNZT AZ UNIÓ”
El vagy te tévedve, ha azt hiszed, hogy az EU döntöi el, hogy mire lehet fordítani a támogatását! Ezt a pénz az EU a mindenkori magyar kormánynak adja oda (egy összegben refinanszírozva), és a magyar kormány dönt arról, hogy mire fordítja. Vagyis például a lombkorona nélküli lombkoronasétány támogatásáról sem az EU, hanem a magyar kormány (ill. annak megbízottai) döntöttek. Szóval a Fideszen kérd számon, hogy miért nem üzemekre, gyárakra, munkahelyekre költi azt a pénzt, amit az EU ad, és miért inkább 40 centis kilátókat meg használhatatlan bicikliparkokat épít ebből.
EZ EGY SZÉP PUSZTAI KILÁTÓ.
Lehet, hogy szép, de minek?
Szerintem nem kilátó,hanem esőbeálló! jól jöhet zivatar idején, 5 év letelte után meg tűzifának!
Esőbeálló? Inkább esőbeguggoló!