Magyar. 75 százalékban uniós forrásból épült. Küldjél

9 Responses

  1. NEHOGY MÁR ÜZEMEKRE, GYÁRAKRA , MUNKAHELYEKRE ADJON PÉNZT AZ UNIÓ

    Akkor minek capcaráztak el mindent a piacainkkal együtt?

    Majd hülyék lennének

    Tessék megenni a vegyi élelmiszerüket!

    1
    1
      1. Na végre megtaláltalak Döglött Kutya! Csak egy mikroszkóp kellett hozzá:
        https://i.ebayimg.com/images/g/yUEAAOSwbsBXpQUv/s-l1600.jpgx
        Persze a szagod már előre jelezte a helyed… 🙂

    1. „NEHOGY MÁR ÜZEMEKRE, GYÁRAKRA , MUNKAHELYEKRE ADJON PÉNZT AZ UNIÓ”

      El vagy te tévedve, ha azt hiszed, hogy az EU döntöi el, hogy mire lehet fordítani a támogatását! Ezt a pénz az EU a mindenkori magyar kormánynak adja oda (egy összegben refinanszírozva), és a magyar kormány dönt arról, hogy mire fordítja. Vagyis például a lombkorona nélküli lombkoronasétány támogatásáról sem az EU, hanem a magyar kormány (ill. annak megbízottai) döntöttek. Szóval a Fideszen kérd számon, hogy miért nem üzemekre, gyárakra, munkahelyekre költi azt a pénzt, amit az EU ad, és miért inkább 40 centis kilátókat meg használhatatlan bicikliparkokat épít ebből.

  2. Szerintem nem kilátó,hanem esőbeálló! jól jöhet zivatar idején, 5 év letelte után meg tűzifának!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű