A balkán üde foltja. Kicsit tele kéne rakni taposóaknával a környéket, és máris a szétbombázott jugóknál érezném magam 5 Válasz
Ennek még fejlődnie kell a zágolház színvonaláig, de még néhány év Palival, és ezt is megugorjuk. 2 4 Válasz
2 Responses
A balkán üde foltja. Kicsit tele kéne rakni taposóaknával a környéket, és máris a szétbombázott jugóknál érezném magam
Ennek még fejlődnie kell a zágolház színvonaláig, de még néhány év Palival, és ezt is megugorjuk.