akik nem tulajdonítanak nagy jelentőséget a már megszokott márkaneveknek, hanem inkább úgy nézik a járgányokat, mint informatikai vagy szórakoztató rendszert, amivel mellesleg lehet közlekedni is.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
akik nem tulajdonítanak nagy jelentőséget a már megszokott márkaneveknek, hanem inkább úgy nézik a járgányokat, mint informatikai vagy szórakoztató rendszert, amivel mellesleg lehet közlekedni is.
Egy válasz
Próbálom értelmezni ennek a bejegyzésnek a mondani valóját.