a végén még Mokrai fogja énekelni, hogy;
“Fel vörösök, proletárok,
Csillagosok, katonák,
Nagy munka vár ma reátok,
Állnak még a paloták.”
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
a végén még Mokrai fogja énekelni, hogy;
“Fel vörösök, proletárok,
Csillagosok, katonák,
Nagy munka vár ma reátok,
Állnak még a paloták.”
Egy válasz
Némihatalomért, befolyásért bármit is elénekel