Valószínűleg nem csak az számít az augusztus utáni gázszámláknál, hogy ki mennyi gázt fogyaszt, hanem hogy a szolgáltatók szerint milyen felhasználásra kötött szerződést. Csak ezt az MVM elfelejtette elmondani.https://444.hu/2022/09/01/eddig-nem-gondolta-senki-hogy-ez-fontos-most-tobb-ezer-forinttal-megdobja-a-gazszamlat

Egy válasz
https://propeller.hu/itthon/3856339-hungarikum-napelemezgetsz-kulonckodsz-haladsz-korral-fizesd-haromszorosat