Mi történt a héten? Itt az Átlátszó heti hírlevele
Megtudtuk, hogy a gödi Samsung-gyár súlyosan veszélyeztette 23 munkavállalója egészségét. Pert indítottunk a Miniszterelnökség ellen, és megkaptuk a Pénzügyminisztériumtól a Viresol-támogatás papírjait. Írtunk az Üllőn épülő gigacsarnokról, az érdi megfigyelési botrányról, és a százhalombattai polgármester állítólagos doktori disszertációjáról is. |